Інфаркт на зйомках «Краще подзвоніть Солу» ледь не коштував Оденкерку життя
Боб Оденкерк вперше докладно розповів про день, коли пережив серцевий напад на майданчику «Краще телефонуйте Солу» у 2021‑му. У відвертому інтерв'ю The Times (Лондон) 58‑річний на той момент актор згадав, як раптово знепритомнів під час зйомок шостого сезону в Альбукерке і як зумів повернутися на проєкт.
Липень 2021‑го виявився непростим для зірки «Пуститися берега» та спін-офу про Сола Гудмана. Одного дня просто посеред сцени Оденкерк впав на підлогу. На мить ніхто до ладу не розумів, що відбувається: актор був без свідомості, а ситуація виглядала так, ніби це «акторська гра».
«Я впав, і Рей Сігорн (Кім Векслер) з Патріком Фабіаном (Говард Гемлін) підхопили мене, вони кричали, але [ті, хто це помітив, члени знімальної групи] вирішили, що вони сміються. Через те, що ми були далеко один від одного, реакція зайняла час. Я пішов. Я посивів. Зрештою прийшов медик і не знав, що робити. Він ніколи не робив СЛР».
Жодних «видінь» чи містичних прозрінь, каже Оденкерк, не було: перший ясний спогад — як він покидає лікарню через тиждень. Лікарі назвали причину класичною для інфаркту: артерія була закупорена через значне накопичення бляшок. Відтоді актор став набагато уважніше ставитися до здоров'я.
Інцидент стався посеред зйомок фінального сезону «Краще телефонуйте Солу», і на майданчику спочатку виникла затримка з реакцією, а черговий медик, за словами Оденкерка, не мав досвіду проведення серцево-легеневої реанімації. Тим не менш, актор одужав і повернувся до роботи, назвавши шанс переоцінити життя «справжнім подарунком».

