Мадс Міккельсен натякнув на повернення «Ганнібала» (але за однієї умови)
Мадс Міккельсен готовий повернутися до ролі Ганнібала Лектера, але лише за умови, що відродження проєкту відбудеться у форматі серіалу. Під час промотуру «Останнього вікінга» данський актор підігрів давні чутки про четвертий сезон «Ганнібала», окресливши конкретні умови своєї участі.
За словами Міккельсена, до повнометражного фільму він не горить бажанням повертатися: нова глава історії має бути телевізійним сезоном від шоуранера Браяна Фуллера.
«Я вважаю, що “Ганнібал”, якого він створив, — це телевізійна історія. Він може вмовити мене зняти фільм, звісно, але це лише півтори години, а його манера писати та розвивати персонажів і сюжет набагато краще працює на дистанції 13–14 епізодів».
При цьому актор підкреслив, що відкладати проєкт більше не можна.
«Думаю, немає нікого, хто не хотів би повернутися і зробити це, але годинник цокає. Ми намагаємося залишатися молодими, але в якийсь момент раптом виявляємося надто старими, правда? Тож це має статися в один із найближчих років, і, як мені здається, усі були б не проти».
До повернення готовий і Г’ю Денсі (Вілл Грем). Головний бар’єр — права на персонажів Томаса Гарріса: раніше цього року Браян Фуллер називав ситуацію «заплутаною» і зазначав, що зараз сам Гарріс намагається навести з ними лад. Поки юридичні питання не вирішені, рухатися далі неможливо.
Минуло вже більше десяти років відтоді, як канал NBC закрив «Ганнібала», але інтерес до можливого четвертого сезону не згасає — шанувальники досі чекають на продовження.

