Лого https://uaserial.net

Netflix продовжить серіал «Люцифер» на 6 сезон

0
38

Прощання відкладається

Самий пекельний слух цієї п'ятниці! З'ясувалося, що Netflix не готовий розлучитися з Люцифером Морнінгстаром і вже веде переговори з Warner Bros. Television, щоб продовжити життя серіалу. Правда, Netflix і Warner Bros. ще ніяк не прокоментували чутки про ймовірне появу шостого сезону, але фанати все одно радіють.

View this post on Instagram

the lucifam is the best fam don’t @ us #lucifer

A post shared by Lucifer (@lucifernetflix) on

Нагадаємо, це несподіваний порятунок, якщо воно все ж станеться, не буде для шоу першим. Після того як три сезони «Люцифера» вийшли на Fox, серіал був закритий. Граючий самого Повелителя Ада Том Елліс розгорнув цілу рятувальну кампанію під хештегом #SaveLucifer, а згодом розповів, як сильно його засмутила скасування шоу. За його словами, «Люцифер» був куди популярніше всього іншого, що показував FOX. І після рятувальної операції Netflix актор в повній метрі відчув на собі всю любов глядачів.

Не так давно представники стрімінгового сервісу заявили, що фанатам варто готуватися до показу заключного п'ятого сезону, який в даний час знаходиться на останній стадії виробництва. Він буде складатися з 16 епізодів, розділених на дві частини. Точна дата прем'єри поки не називається, але передбачається, що нові серії вийде побачити вже в цьому році.

Автор: Юлія Будріна
Відгуків 0
Введите два слова, показанных на изображении:*
» » Netflix продовжить серіал «Люцифер» на 6 сезон
© Copyright 2019 UASerial.net