Лого https://uaserial.net

Творець сериалу «Мандалорцець» заспокоїв фанатів, кажучи про другий сезон

0
25

Перенесення прем'єри не буде

Під час ATX Television Festival продюсер «Мандалорца» Джон Фавро підтвердив, що немає ніяких причин турбуватися про перенесення дати прем'єри другого сезону, він вийде на каналі Disney + в жовтні, як і планувалося:

Нам пощастило закінчити зйомки до загальної припинення кіновиробництва. А завдяки просунутим технологіям Lucasfilm ми працювали над візуальними ефектами в віддаленому режимі.

Раніше інформацію про те, що дата прем'єри не буде перенесена, повідомив виконавчий директор Disney Боб Чапек. Він повідомив, що зйомки «Мандалорца» і блокбастера «Чорна Вдова» встигли закінчитися до зупинки зйомок через пандемію. Етап постпродакшна пройде в термін в режимі віддаленої роботи. І якщо «Чорної Вдові» для прем'єри необхідні ще й працюють кінотеатри, то у «Мандалорца» такої проблеми немає.

Говорячи про сюжет другого сезону, Джон Фавро сказав:

Це буде повноцінне продовження історії. Сподіваюся, глядачі побачать в ньому багато з того, що полюбили в першому сезоні.

Деталі сюжету творці тримають в таємниці. Відомо, що в другому сезоні варто очікувати появи нових персонажів, таких як джедай Асока Тано і найманець Боба Фетт.

Автор: Юлія Будріна
Відгуків 0
Введите два слова, показанных на изображении:*
UASERIAL » Новини » Творець сериалу «Мандалорцець» заспокоїв фанатів, кажучи про другий сезон
© Copyright 2019 UASerial.net