Пуститися берега

Breaking Bad
2008 — 2013
Kinopoisk: 8.9 (186044)
IMDb: 9.5 (1259166)
Опис

Сюжетна лінія американського серіалу розгортається навколо Уолтера Уайта, який працює в школі вчителем хімії. Його зарплата залишає бажати кращого, дружина вагітна другою дитиною, а син головного героя страждає від серйозної хвороби. До всього цього додається трагічна новина для Уолтера - він хворий на рак легенів.

Не бачачи ніякого виходу з ситуації, що склалася, головний персонаж вирішує пуститися «в усі тяжкі», і зайнятися виробництвом наркотику метамфетаміну. Для здійснення своїх цілей йому потрібен помічник, заради чого він і запрошує свого колишнього учня Джессі.

Бізнес Уолтера починає швидко розвиватися, каса зростає, він починає допомагати своїй родині, хоча доводиться приховувати більшу частину зарплати від родичів, щоб ті не запідозрили його в нелегальному бізнесі. Поступово Уайт перетворюється із звичайного вчителя на справжнього наркоторговця, а потім і в небезпечного злочинця, так як йому доводиться навіть вбивати, щоб залишитися на плаву.

Відносини героя з його родиною псуються так само швидко, як стрімко розвивається його бізнес. Тут замішані величезні гроші, а, як відомо, ні до чого хорошого це привести не може.

Протягом серіалу Уайт зіткнеться з безліччю проблем, які будуть набагато страшніше, ніж рак легенів. Всілякі інтриги, зрада, вбивства, зіпсовані відносини - все це випробував у своєму житті Уолтер Уайт, який просто хотів спочатку допомогти своїй родині. Фінал всього, що сталося - знерухомлених головний герой, на обличчі якого залишилася дивовижна посмішка на обличчі, як би говорить всьому світу: а чи варто було проживати таке життя всього лише заради грошей?

3
0
+33
статус:
5 сезон сезон, 16 серія серія
рік:
2008
країна:
США
тривалість:
47 хв
канал:
вік:
18+

Трейлер і кадри

Дата виходу серій

На жаль, до цього серіалу немає розкладу.
0 відгуків
Введите два слова, показанных на изображении:*
UASERIAL » Серіали » Пуститися берега
© Copyright 2021 UASerial.net