Анатомія пристрасті

Grey's Anatomy
2005 — ...
Kinopoisk: 8.1 (27303)
IMDb: 7.6 (218213)
Опис

Це серіал про розумних жінок, які конкурують між собою в досягненні поставлених завдань і цілей. Основний майданчик, де проходить весь серіал - лікарня «Сіетл Грейс», куди на самому початку першого сезону надійшла на стажування Мередіт Грей.

Ще вчора Мередіт і такі як вона і нтерни були студентами, зараз вони лікарі-головної лікарні Seattle Grace в Сіетлі. Від їх рішень залежить життя і смерть пацієнтів, але крім цього, життя змушує долати не менш важкі проблеми, що стосуються особистого життя і взаємин з докторами-мастадонтамі.

На всьому протязі серіалу демонструється, як робота лікарів клініки, так і їх життя «за сценою», відверті сюжети любові, пристрасті розгортаються на арені, щоб підкреслити, що всюди працюють такі ж смертні люди, як ми з вами - не позбавлений почуттів, емоцій і первісних інстинктів.

Серіал розрахований на більш дорослу публіку, на широко транслюють телеканалах не дарма часто перед показом чергового епізоду показують іконку «18+», не кожен дорослий зрозуміє таємницю серіалу, що вже говорити про дітей.

Критики люблять невтішно відгукуватися про «Анатомії пристрасті», порівнюючи його зі знаменитим серіалом «Швидка допомога». Але, як то кажуть, - «Чорний піар - кращий піар». І з 2005 року число глядачів тільки множиться, а телесеріал ставати класикою жанру.

0
0
00
статус:
16 сезон сезон, 3 серія серія
рік:
2005
країна:
США
тривалість:
43 хв
канал:
вік:
16+

Трейлер і кадри

Дата виходу серій

На жаль, до цього серіалу немає розкладу.

Новини серіалу

Всі новини
0 відгуків
Введите два слова, показанных на изображении:*
UASERIAL » Серіали » Анатомія пристрасті