Ходячі мерці

The Walking Dead
2010 — ...
Kinopoisk: 8.0 (107353)
IMDb: 8.2 (809229)
Продовжується
Опис

Світ починає кардинально змінюватися, причому не в найкращу сторону. Головний герой шериф Рік Граймс опинився в лікарні після отримання кульового поранення. Прокинувшись через деякий час після коми, шериф розуміє, що тут щось відбувається не так, як зазвичай. У лікарні немає медичного персоналу, всюди помітні руйнування і хаос. Ріку необхідно якомога швидше знайти свою дружину і сина.

Пізніше з'ясовується, що весь світ захлеснула небезпечна епідемія, в результаті якої з'явилися зомбі, що вбивають людей, що вижили. Тепер перебувати в будь-якому куточку земної кулі небезпечно, всюди панує морок, темрява і небезпека для життя.

Ріку Граймс належить зустріти безліч небезпек на своєму шляху. Зараз він навіть не здогадується про те, що затишного місця просто не існує. Проте, головний персонаж разом зі своєю сім'єю та іншими людьми буде намагатися вирватися з цього пекла.

У серіалі добре показано, як людина долає свої страхи і сумніви. Часом людині доводиться боротися не стільки із зовнішніми ворогами, скільки з самим собою, щоб виграти у важкій битві.

Сюжет серіалу розкриває не просто чергову історію жахів з великою кількістю монстрів, але справжню людську драму. Кожен персонаж - це особистість зі своїм характером, своїми сильними і слабкими сторонами. Тут навіть зомбі йдуть на другий план, коли ситуацію в свої руки беруть живі люди.

І хто тоді ці ходячі мерці? Зомбі, що вбивають всіх підряд або, може бути, це і є живі люди, яким просто немає місця в жорстокому світі? Телеглядачам належить протягом усіх п'яти сезонів розбиратися в цьому питанні.

2
0
+22
статус:
10 сезон сезон, 2 серія серія
рік:
2010
країна:
США
тривалість:
43 хв
канал:
вік:
18+

Трейлер і кадри

Дата виходу серій

Номер серії Назва серії Дата виходу
11 сезон, 1 серія Episode 1 23 авг 2021, Пн 98 днів

0 відгуків
Введите два слова, показанных на изображении:*
UASERIAL » Серіали » Ходячі мерці
© Copyright 2021 UASerial.net