Лого https://uaserial.net

Боб Айгер розповів про дату виходу 2 сезону «Мандалорець» і згадав про приквелі «ізгоя-один»

0
97

На історію про пригоди маляти Йоди студія Disney має великі плани

Як передає Entertainment Weekly, головний виконавчий директор компанії The Walt Disney Боб Айгер підтвердив, що другий сезон серіалу «Мандалорец» вийде в ефір приблизно в жовтні цього року. Крім того, Айгер натякнув, що в довгостроковій перспективі цей телепроект з всесвіту «Зоряних воєн» може отримати ряд спін-оффов.

За словами Айгера, майбутнє всієї франшизи «Зоряні війни» пов'язане зі створенням безлічі телевізійних серіалів, тоді як випуск повнометражних фільмів поки буде відкладено в сторону. Айгер також згадав, що Lucasfilm розробляє «пріквел до« ізгоя-один »» (ймовірно, в ньому піде мова про Кассианом Андора), в той час як серіал про Обі-Вані Кенобі і раніше знаходиться на стадії обговорення. Що до «Мандалорца», то в другому сезоні телешоу глядачам варто чекати «можливої ​​появи нових персонажів», чиї історії в подальшому «можуть піти своїм власним шляхом».

Нагадаємо, «Мандалорець» оповідає про мисливця за головами (Педро Паскаль), який бере під свій захист «дитини» - крихітне і сприйнятливе до Сили створення, належить до тієї ж раси, що і магістр-джедай Йода. Події серіалу розгортаються після падіння Імперії, тобто після подій, показаних в «Поверненні джедая».

Автор: Юлія Будріна
Відгуків 0
Введите два слова, показанных на изображении:*
» » Боб Айгер розповів про дату виходу 2 сезону «Мандалорець» і згадав про приквелі «ізгоя-один»
© Copyright 2019 UASerial.net