Гра Престолів

Game of Thrones
2011 — 2019
Kinopoisk: 9.0 (245359)
IMDb: 9.4 (1536213)
Завершений
Опис

Американський серіал, створений за мотивами циклу романів письменника Джорджа Мартіна. Дія картини відбувається в вигаданому світі, який багато в чому нагадує Європу в середні століття. На відміну від реального світу, тут року тривають по кілька років. Серіал починається якраз з кінця довгого літа, яке тривало майже десятиліття.

Відразу кілька сюжетних ліній переплітаються між собою. Це і боротьба людини за владу, і боротьба відважних чоловіків проти гнобителів, і подорож по світу принцеси, яку вигнали з королівства.

Все починається з того, що політичні інтриги призводять до громадянської війни за владу керувати над державою Сім Королівств. У конфлікті бере участь велика кількість людей, у кожного з яких своя доля, свої сім'ї, свої страхи і проблеми.

Другий сезон повністю присвячений подіям громадянської війни. Брат повстає на брата, винаходяться хитрі виверти й інтриги. Не обійдеться тут без чорної магії, без драконів та інших способів завоювати авторитет.

У третьому сезоні будуть підведені підсумки війни, а в четвертому відбудеться кульмінація всіх подій, що відбулися до цього. П'ятий сезон відкриває таємниці і життя королівства Дорн.

Серіал завоював любов глядачів своєю інтригою, яка зберігається з перших і до останніх хвилин кожної серії. Несподіванка - ось та причина, по якій «Гра престолів» продовжує залишатися культовим серіалом в багатьох країнах світу.

Актори ідеально вжилися у свої ролі, ніяких претензій не може бути пред'явлено і до спецефектів серіалу, до музичного супроводу. Все виконано на найвищому рівні, а сюжет стає зрозумілий навіть для тих, хто ніколи не читав книги Джорджа Мартіна.

2
0
+22
статус:
8 сезон сезон, 7 серія серія
рік:
2011
країна:
США, Великобританія
тривалість:
55 хв
канал:
вік:
18+

Трейлер і кадри

Дата виходу серій

Номер серії Назва серії Дата виходу
Special Greatest Moments не вказана
Special The Last Watch 27 мая 2019, Пн
8 сезон, 6 серія The Iron Throne 20 мая 2019, Пн
8 сезон, 5 серія The Bells 13 мая 2019, Пн
8 сезон, 4 серія The Last of the Starks 6 мая 2019, Пн
8 сезон, 3 серія The Long Night 29 апр 2019, Пн

0 відгуків
Введите два слова, показанных на изображении:*
UASERIAL » Серіали » Гра Престолів
© Copyright 2021 UASerial.net